Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 09.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
misiaczek, a dowiesz się, jaki jest naprawdę.
Chipsy ziemniaczane:
Wielbiciele chipsów kochają zabawę i każda okazja jest dla nich dobra, by poświętować i skrzyknąć kilkunastu kumpli na piwo. To zwierzęta stadne, wśród których rzadko trafiają się wyciszeni samotnicy, dlatego może być ci ciężko pochrupać z nim chipsy na osobności.
Gumowe misiaczki:
Facet, który lubi żuć kolorowe, gumowe żelki w kształcie zwierzątek, wciąż jest jeszcze trochę dzieckiem. Jeśli zdołasz przetrwać jego dziecięce humorki i będziesz cierpliwie prowadzić go za rączkę, twój trud może się opłacić (pod warunkiem, że on kiedykolwiek dorośnie).
Kabanosy:
Facet w wolnej chwili przeżuwający wędzone mięso to typ, któremu
misiaczek, a dowiesz się, jaki jest naprawdę.<br>Chipsy ziemniaczane: <br>Wielbiciele chipsów kochają zabawę i każda okazja jest dla nich dobra, by poświętować i skrzyknąć kilkunastu kumpli na piwo. To zwierzęta stadne, wśród których rzadko trafiają się wyciszeni samotnicy, dlatego może być ci ciężko pochrupać z nim chipsy na osobności. <br>Gumowe misiaczki: <br>Facet, który lubi żuć kolorowe, gumowe żelki w kształcie zwierzątek, wciąż jest jeszcze trochę dzieckiem. Jeśli zdołasz przetrwać jego dziecięce humorki i będziesz cierpliwie prowadzić go za rączkę, twój trud może się opłacić (pod warunkiem, że on kiedykolwiek dorośnie).<br>Kabanosy: <br>Facet w wolnej chwili przeżuwający wędzone mięso to typ, któremu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego