Typ tekstu: Książka
Tytuł: Wyjść z matni
Rok: 1994
dość długo uważała, że tylko jej partner ma problem alkoholowy. Chodziła na mitingi Al-Anon
- wspólnoty, która na podobnej zasadzie jak AA, poprzez dzielenie się własnym doświadczeniem pomaga wracać do zdrowia bliskim alkoholików.

OPOWIEŚĆ MARTY

Kiedyś siedząc na spotkaniu Al-Anonu usłyszałam salwy śmiechu dobiegające z sali, gdzie odbywał się miting Anonimowych Alkoholików. Postanowiłam sprawdzić, dlaczego im jest tak wesoło, a ja tu ciągle użalam się nad swoim losem.
Kiedy wchodziłam po raz pierwszy na miting AA, byłam śmiertelnie przerażona.
Myślałam, że wszyscy się na mnie patrzą. Usiadłam na jedynym wolnym krześle, obok człowieka, który jest teraz moim najlepszym przyjacielem. Na
dość długo uważała, że tylko jej partner ma problem alkoholowy. Chodziła na mitingi Al-Anon <br>- wspólnoty, która na podobnej zasadzie jak AA, poprzez dzielenie się własnym doświadczeniem pomaga wracać do zdrowia bliskim alkoholików.&lt;/&gt;<br><br>OPOWIEŚĆ MARTY<br><br>Kiedyś siedząc na spotkaniu Al-Anonu usłyszałam salwy śmiechu dobiegające z sali, gdzie odbywał się miting Anonimowych Alkoholików. Postanowiłam sprawdzić, dlaczego im jest tak wesoło, a ja tu ciągle użalam się nad swoim losem.<br>Kiedy wchodziłam po raz pierwszy na miting AA, byłam śmiertelnie przerażona.<br>Myślałam, że wszyscy się na mnie patrzą. Usiadłam na jedynym wolnym krześle, obok człowieka, który jest teraz moim najlepszym przyjacielem. Na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!