Typ tekstu: Książka
Tytuł: Wyjść z matni
Rok: 1994
dość długo uważała, że tylko jej partner ma problem alkoholowy. Chodziła na mitingi Al-Anon
- wspólnoty, która na podobnej zasadzie jak AA, poprzez dzielenie się własnym doświadczeniem pomaga wracać do zdrowia bliskim alkoholików.

OPOWIEŚĆ MARTY

Kiedyś siedząc na spotkaniu Al-Anonu usłyszałam salwy śmiechu dobiegające z sali, gdzie odbywał się miting Anonimowych Alkoholików. Postanowiłam sprawdzić, dlaczego im jest tak wesoło, a ja tu ciągle użalam się nad swoim losem.
Kiedy wchodziłam po raz pierwszy na miting AA, byłam śmiertelnie przerażona.
Myślałam, że wszyscy się na mnie patrzą. Usiadłam na jedynym wolnym krześle, obok człowieka, który jest teraz moim najlepszym przyjacielem. Na
dość długo uważała, że tylko jej partner ma problem alkoholowy. Chodziła na mitingi Al-Anon <br>- wspólnoty, która na podobnej zasadzie jak AA, poprzez dzielenie się własnym doświadczeniem pomaga wracać do zdrowia bliskim alkoholików.&lt;/&gt;<br><br>OPOWIEŚĆ MARTY<br><br>Kiedyś siedząc na spotkaniu Al-Anonu usłyszałam salwy śmiechu dobiegające z sali, gdzie odbywał się miting Anonimowych Alkoholików. Postanowiłam sprawdzić, dlaczego im jest tak wesoło, a ja tu ciągle użalam się nad swoim losem.<br>Kiedy wchodziłam po raz pierwszy na miting AA, byłam śmiertelnie przerażona.<br>Myślałam, że wszyscy się na mnie patrzą. Usiadłam na jedynym wolnym krześle, obok człowieka, który jest teraz moim najlepszym przyjacielem. Na
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!