Typ tekstu: Książka
Tytuł: Wyjść z matni
Rok: 1994
działania, nie myślenia. Gdy człowiek już sobie uprzytomni, że chce pić, a siedzi i nic nie robi, tylko myśli, to czuje się coraz gorzej i myśli ma coraz gorsze.
Dlatego przede wszystkim trzeba ruszyć swoje ciało, bo głowa jest nieprzytomna i jest tam masę chaosu. Trzeba gdzieś pójść, najlepiej na miting, a jeśli jest noc - wykonywać jakąś czynność, pisać w dzienniczku czy choćby się wykąpać.
Dalej: koniecznie iść do ludzi, najszybciej jak się da.
Nasi pacjenci w stanie "przedwpadkowym" planują z udziałem grupy, jak spędzą najbliższe 24 godziny: jedzenie, praca, spotkanie ze sponsorem czy terapeutą, zdrowe sposoby pomagające zasnąć - zioła, relaks
działania, nie myślenia. Gdy człowiek już sobie uprzytomni, że chce pić, a siedzi i nic nie robi, tylko myśli, to czuje się coraz gorzej i myśli ma coraz gorsze.<br>Dlatego przede wszystkim trzeba ruszyć swoje ciało, bo głowa jest nieprzytomna i jest tam masę chaosu. Trzeba gdzieś pójść, najlepiej na miting, a jeśli jest noc - wykonywać jakąś czynność, pisać w dzienniczku czy choćby się wykąpać.<br>Dalej: koniecznie iść do ludzi, najszybciej jak się da.<br>Nasi pacjenci w stanie "przedwpadkowym" planują z udziałem grupy, jak spędzą najbliższe 24 godziny: jedzenie, praca, spotkanie ze sponsorem czy terapeutą, zdrowe sposoby pomagające zasnąć - zioła, relaks
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!