Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: Idea mobile
Rok: 2003
w tym przypadku użytkownicy wszystkich sieci komórkowych, ale sam serwis jest nieznacznie ograniczony. Chcąc dokonać przelewu za pomocą przeglądarki, użytkownicy muszę mieć zdefiniowany wcześniej przelew za pomocą mLinii czyli centrum obsługi klientów. Bez ograniczeń za to mogą sprawdzać saldo i historię rachunku.

W podróży

Banki internetowe oferują użytkownikowi szeroko pojętą mobilność. Możliwości korzystania z nich jest wiele - za pomocą telefonu komórkowego połączonego z komputerem przenośnym, telefonu wyposażonego w przeglądarkę WAP lub urządzenia PDA wyposażonego w moduł telefonu. Takie wyposażenie sprawia, że możemy zajrzeć na nasze konto w dowolnym momencie, choćby na lotnisku czy w hotelu.

Więcej informacji na temat usług transmisji
w tym przypadku użytkownicy wszystkich sieci komórkowych, ale sam serwis jest nieznacznie ograniczony. Chcąc dokonać przelewu za pomocą przeglądarki, użytkownicy muszę mieć zdefiniowany wcześniej przelew za pomocą mLinii czyli centrum obsługi klientów. Bez ograniczeń za to mogą sprawdzać saldo i historię rachunku.<br><br>W podróży<br><br>Banki internetowe oferują użytkownikowi szeroko pojętą mobilność. Możliwości korzystania z nich jest wiele - za pomocą telefonu komórkowego połączonego z komputerem przenośnym, telefonu wyposażonego w przeglądarkę WAP lub urządzenia PDA wyposażonego w moduł telefonu. Takie wyposażenie sprawia, że możemy zajrzeć na nasze konto w dowolnym momencie, choćby na lotnisku czy w hotelu.<br><br>Więcej informacji na temat usług transmisji
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego