Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: Siemens w Polsce
Rok: 2002
inwestycji. Modułowość pojazdów, wysoka wydajność urządzeń, sprawny serwis oraz energooszczędność pozwalają na znaczną redukcję kosztów eksploatacji, a przy okazji przyczyniają się do ochrony środowiska.

W każdej dziedzinie transportu szynowego Siemens jest twórcą standardów. Standardem dzisiejszego świata jest niezwykła dynamika. Tworząc rozwiązania z myślą o przyszłości, Siemens zapewnia światu jeszcze większą mobilność.
Troska o zdrowie

Zdrowie człowieka zależy w wielu przypadkach od szybkiego i właściwego rozpoznania przyczyn choroby. Niezawodny instrument, pomagający w procesie diagnozowania i terapii, to skarb i dla lekarza, i dla pacjenta.

We współczesnej medycynie nowoczesna technika medyczna odgrywa coraz większą rolę. Wprawdzie nawet najdoskonalsza aparatura jest tylko narzędziem
w
inwestycji. Modułowość pojazdów, wysoka wydajność urządzeń, sprawny serwis oraz energooszczędność pozwalają na znaczną redukcję kosztów eksploatacji, a przy okazji przyczyniają się do ochrony środowiska.<br><br>W każdej dziedzinie transportu szynowego Siemens jest twórcą standardów. Standardem dzisiejszego świata jest niezwykła dynamika. Tworząc rozwiązania z myślą o przyszłości, Siemens zapewnia światu jeszcze większą mobilność.<br><br><br><br> <br>Troska o zdrowie<br><br>Zdrowie człowieka zależy w wielu przypadkach od szybkiego i właściwego rozpoznania przyczyn choroby. Niezawodny instrument, pomagający w procesie diagnozowania i terapii, to skarb i dla lekarza, i dla pacjenta.<br><br>We współczesnej medycynie nowoczesna technika medyczna odgrywa coraz większą rolę. Wprawdzie nawet najdoskonalsza aparatura jest tylko narzędziem<br>w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego