Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
cieniolubne paprocie, misa z suszonymi owocami do pogryzania w kąpieli, jedwabny szlafrok... Ech, życie potrafi być piękne!

A tak przy okazji...
...warto pamiętać jeszcze o kilku sztuczkach i zabiegach, które, choć z pozoru niepozorne, dodadzą twojej zmysłowości seksualnego pieprzyka:
- Nawet kiedy jesteś ubrana w stare dżinsy i postrzępiony T-shirt, mocna i żywa barwa pomadki na twoich ustach przypomni światu, że przecież i ty jesteś prawdziwie zmysłową kobietą. To samo dotyczy ciemnego lakieru na paznokciach: głęboki fiolet, purpura lub klasyczna czerwień. Zestaw: twarz bez śladu makijażu i purpurowe paznokcie sugeruje twoją dwoistość - niewinną czystość i zmysłową seksualność.
- Jeśli masz do wyboru
cieniolubne paprocie, misa z suszonymi owocami do pogryzania w kąpieli, jedwabny szlafrok... Ech, życie potrafi być piękne!<br><br>A tak przy okazji...<br>...warto pamiętać jeszcze o kilku sztuczkach i zabiegach, które, choć z pozoru niepozorne, dodadzą twojej zmysłowości seksualnego pieprzyka:<br>- Nawet kiedy jesteś ubrana w stare dżinsy i postrzępiony T-shirt, mocna i żywa barwa pomadki na twoich ustach przypomni światu, że przecież i ty jesteś prawdziwie zmysłową kobietą. To samo dotyczy ciemnego lakieru na paznokciach: głęboki fiolet, purpura lub klasyczna czerwień. Zestaw: twarz bez śladu makijażu i purpurowe paznokcie sugeruje twoją dwoistość - niewinną czystość i zmysłową seksualność.<br>- Jeśli masz do wyboru
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego