Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Wprost
Nr: 11.07
Miejsce wydania: Poznań
Rok: 1999
z ekstrawaganckiej kolekcji couture - mówi Sławomir Pawluk z Givenchy.

Ten francuski dom mody zasilił nieliczne dotychczas grono salonów z szyldami największych dyktatorów mody, jak Versace, Ferre, Klein czy Boss.

- Przeszkodą w otwieraniu salonów firmowych z prawdziwego zdarzenia jest brak gigantycznych pieniędzy, które trzeba zainwestować w wystrój sklepu i towar. Ponieważ moda jest bardzo wymagającą branżą, mało kto gotowy jest przeznaczać na nią miliony i czekać na zyski przez kilka lat - ocenia Mazgaj. Aby otworzyć salon Kenzo w Warszawie, jedynie na wyposażenie wnętrza musiał wydać kilkaset tysięcy marek. Do tego dochodzi jeszcze koszt samej kolekcji. Chcąc podpisać kontrakt na przykład z Thierrym
z ekstrawaganckiej kolekcji &lt;foreign&gt;couture&lt;/&gt; - mówi Sławomir Pawluk z Givenchy.<br><br>Ten francuski dom mody zasilił nieliczne dotychczas grono salonów z szyldami największych dyktatorów mody, jak Versace, Ferre, Klein czy Boss.<br><br>- Przeszkodą w otwieraniu salonów firmowych z prawdziwego zdarzenia jest brak gigantycznych pieniędzy, które trzeba zainwestować w wystrój sklepu i towar. Ponieważ moda jest bardzo wymagającą branżą, mało kto gotowy jest przeznaczać na nią miliony i czekać na zyski przez kilka lat - ocenia Mazgaj. Aby otworzyć salon Kenzo w Warszawie, jedynie na wyposażenie wnętrza musiał wydać kilkaset tysięcy marek. Do tego dochodzi jeszcze koszt samej kolekcji. Chcąc podpisać kontrakt na przykład z Thierrym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!