Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Wprost
Nr: 02.20 (8)
Miejsce wydania: Poznań
Rok: 2000
Wtedy przestają myśleć racjonalnie. Podobnie zachowują się zakochani, którzy nie mogą się obejść bez tej jedynej osoby.

- Tak więc najpierw rodzą się słowa, skojarzenia, a dopiero potem powstaje zapach? Nie tworzy pan perfum dlatego, że akurat modny jest jakiś składnik bądź opracowano nową technologię jego pozyskiwania?

- Nigdy nie kieruję się modą na dany składnik. Ingrediencje są dla mnie sprawą drugorzędną. Skład perfum i proporcje zastosowanych w nich składników mają spełnić nasze oczekiwania. Musimy zacząć od słów, od emocji, uruchomić wyobraźnię. Najpierw "widzę" zapach, potem dobieram składniki.

- Skąd bierze się ponadczasowość niektórych zapachów? Od wielu lat modne są perfumy "Chanel nr 5
Wtedy przestają myśleć racjonalnie. Podobnie zachowują się zakochani, którzy nie mogą się obejść bez tej jedynej osoby.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who3&gt;- Tak więc najpierw rodzą się słowa, skojarzenia, a dopiero potem powstaje zapach? Nie tworzy pan perfum dlatego, że akurat modny jest jakiś składnik bądź opracowano nową technologię jego pozyskiwania?&lt;/&gt;<br><br>&lt;who4&gt;- Nigdy nie kieruję się modą na dany składnik. Ingrediencje są dla mnie sprawą drugorzędną. Skład perfum i proporcje zastosowanych w nich składników mają spełnić nasze oczekiwania. Musimy zacząć od słów, od emocji, uruchomić wyobraźnię. Najpierw "widzę" zapach, potem dobieram składniki.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who3&gt;- Skąd bierze się ponadczasowość niektórych zapachów? Od wielu lat modne są perfumy "Chanel nr 5
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego