Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 6/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
chargé d'affaires i poprosiło go o wyjaśnienie doniesień, że służby wywiadowcze wykopały w latach 80. tunel pod ambasadą ZSRR w Waszyngtonie.
W oświadczeniu Rosjanie napisali, że jeśli informacje te okażą się prawdziwe, będzie to "rażące naruszenie norm prawa międzynarodowego".
(PAP)DZISIEJSZY RAPORT

Umięśnieni miłośnicy dobrej rzeźby

Obyczaje W Polsce zapanowała moda na kulturystów. Im bogatsza rzeźba mięśni i grubszy kark, tym lepsza pozycja w grupie. Taki wygląd zdobywa się nie tylko kosztem wysiłku, ale i zdrowia. STR. 8-9

Harrison dla dzieci

LICYTACJA BICZA INDIANY JONESA POMOŻE CHORYM DZIECIOM AFRYKAŃSKIM
STR. 10Kolejne obostrzenia w związku z zapobieganiem pryszczycy będą obowiązywać
chargé d'affaires&lt;/&gt; i poprosiło go o wyjaśnienie doniesień, że służby wywiadowcze wykopały w latach 80. tunel pod ambasadą ZSRR w Waszyngtonie.<br>W oświadczeniu Rosjanie napisali, że jeśli informacje te okażą się prawdziwe, będzie to "rażące naruszenie norm prawa międzynarodowego". &lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;DZISIEJSZY RAPORT&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Umięśnieni miłośnicy dobrej rzeźby&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Obyczaje W Polsce zapanowała moda na kulturystów. Im bogatsza rzeźba mięśni i grubszy kark, tym lepsza pozycja w grupie. Taki wygląd zdobywa się nie tylko kosztem wysiłku, ale i zdrowia.&lt;/&gt; STR. 8-9 &lt;/&gt;<br><br>Harrison dla dzieci<br><br>LICYTACJA BICZA INDIANY JONESA POMOŻE CHORYM DZIECIOM AFRYKAŃSKIM <br>STR. 10<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>Kolejne obostrzenia w związku z zapobieganiem pryszczycy będą obowiązywać
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!