Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy zdrowotne
Rok: 2003
regeneruje komórki naskórka,
kokoryczka łagodzi podrażnienia skóry,
dziki mirt wzmacnia naczynka, zapobiega ich pękaniu.
Uroda
Solarium
Jeszcze 200 - 300 lat temu opalona twarz uważana była w "lepszym towarzystwie" za cos wulgarnego, prawdziwe damy starannie chroniły się przed promieniami słonecznymi pod rozłożystymi kapeluszami i parasolkami. Dopiero w XX wieku upowszechniła się moda na opaleniznę, która stała się symbolem zdrowia i urody. Ale wahadło ruszyło już w odwrotną stronę, przekonano się bowiem, że nadmiar promieni ultrafioletowych może wyrządzić zdrowiu także wiele szkody.
Komu wolno?
Lekarze formułują całą listę przeciwwskazań obejmujących zarówno solaria jak i opalanie się na prawdziwym słońcu. Znajdują się na niej
regeneruje komórki naskórka,<br>kokoryczka łagodzi podrażnienia skóry,<br>dziki mirt wzmacnia naczynka, zapobiega ich pękaniu.<br>&lt;tit&gt;Uroda&lt;/&gt;<br>Solarium<br>Jeszcze 200 - 300 lat temu opalona twarz uważana była w "lepszym towarzystwie" za cos wulgarnego, prawdziwe damy starannie chroniły się przed promieniami słonecznymi pod rozłożystymi kapeluszami i parasolkami. Dopiero w XX wieku upowszechniła się moda na opaleniznę, która stała się symbolem zdrowia i urody. Ale wahadło ruszyło już w odwrotną stronę, przekonano się bowiem, że nadmiar promieni ultrafioletowych może wyrządzić zdrowiu także wiele szkody.<br>Komu wolno?<br>Lekarze formułują całą listę przeciwwskazań obejmujących zarówno solaria jak i opalanie się na prawdziwym słońcu. Znajdują się na niej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!