Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Podkarpackie
Nr: 12.29
Miejsce wydania: Przemyśl
Rok: 2004
kraju, w którym saksofon nie występowałby w filharmonii i w salach koncertowych jako instrument klasyczny.
Rozmawiał: Hubert LEWKOWICZ

Dama zmysłowa
Jak być piękną w 2005 r.? Klasyczna czy ekstrawagancka, krzykliwa czy elegancka? Jaką kobietę wykreuje nowy 2005 rok? I co zrobić, by w sylwestrową noc wyglądać olśniewająco?
Projektanci orzekli, że moda z lat 40 i 50 powraca do nas w całej swej okazałości. Symbolem piękna staje się kobieta ubrana w miękkie, szlachetne tkaniny. W niepamięć idą krótkie, błyszczące spódniczki z połyskujących, sztucznych materiałów, nisko opuszczone na biodrach. Wracają wąskie, zmysłowo opinające biodra spódnice, kołyszące się wokół kolan, rozkloszowane w dole. Pomimo
kraju, w którym saksofon nie występowałby w filharmonii i w salach koncertowych jako instrument klasyczny.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;Rozmawiał: Hubert LEWKOWICZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;Dama zmysłowa&lt;/&gt;<br>Jak być piękną w 2005 r.? Klasyczna czy ekstrawagancka, krzykliwa czy elegancka? Jaką kobietę wykreuje nowy 2005 rok? I co zrobić, by w sylwestrową noc wyglądać olśniewająco?<br>Projektanci orzekli, że moda z lat 40 i 50 powraca do nas w całej swej okazałości. Symbolem piękna staje się kobieta ubrana w miękkie, szlachetne tkaniny. W niepamięć idą krótkie, błyszczące spódniczki z połyskujących, sztucznych materiałów, nisko opuszczone na biodrach. Wracają wąskie, zmysłowo opinające biodra spódnice, kołyszące się wokół kolan, rozkloszowane w dole. Pomimo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!