Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 23.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
procent - tyle można było zarobić od początku roku na maleńkiej spółce giełdowej, handlującej butami. Nie oznacza to wcale, że zwiększył się popyt na obuwie. Akcje Ariela stały się przebojem wśród inwestorów, w momencie, kiedy firma ogłosiła plany ekspansji w Internecie. Gracze rozchwytywali akcje jak świeże bułeczki. Zdaniem analityków to kwestia mody na Internet, która przyszła do Warszawy ze Stanów Zjednoczonych. Jednak moda - jak kobieta - zmienną jest.
osa
procent - tyle można było zarobić od początku roku na maleńkiej spółce giełdowej, handlującej butami. Nie oznacza to wcale, że zwiększył się popyt na obuwie. Akcje Ariela stały się przebojem wśród inwestorów, w momencie, kiedy firma ogłosiła plany ekspansji w Internecie. Gracze rozchwytywali akcje jak świeże bułeczki. Zdaniem analityków to kwestia mody na Internet, która przyszła do Warszawy ze Stanów Zjednoczonych. Jednak moda - jak kobieta - zmienną jest.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;osa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!