Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Glamour
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
z karierą.
Mała dziewczynka, dorosła kobieta

Czego domaga się od kobiety mała dziewczynka? Chciałaby bawić się i tworzyć. Malować, pisać, tańczyć. Podróżować, bo jest ciekawa świata. Ubierać się według własnych upodobań. Odszukaj siebie z tamtego czasu, odnajdź swoją dziewczynkę. O swoich poszukiwaniach opowiadają Agata Bogacka, malarka i Anna Kuczyńska, projektantka mody.
Noszę w sobie szczęście
Glamour: Kim jest "Dziewczynka, która wchodzi do dziury" na obrazie, który tak zatytułowałaś?
Agata Bogacka: Ona jest absolutnie autonomiczna, nikomu nie podlega. Wchodzi do dziury z ciekawości, penetruje swoje ciało i duszę, żeby dowiedzieć się czegoś o sobie.
G: Dlaczego jest różowa?
A.B.: To wypływa
z karierą.&lt;/&gt;<br><br><br><br><br>&lt;div type="convers"&gt;&lt;tit&gt;Mała dziewczynka, dorosła kobieta&lt;/&gt; <br><br>Czego domaga się od kobiety mała dziewczynka? Chciałaby bawić się i tworzyć. Malować, pisać, tańczyć. Podróżować, bo jest ciekawa świata. Ubierać się według własnych upodobań. Odszukaj siebie z tamtego czasu, odnajdź swoją dziewczynkę. O swoich poszukiwaniach opowiadają Agata Bogacka, malarka i Anna Kuczyńska, projektantka mody. <br>&lt;tit&gt;Noszę w sobie szczęście&lt;/&gt;<br>&lt;who9&gt;Glamour: Kim jest "Dziewczynka, która wchodzi do dziury" na obrazie, który tak zatytułowałaś?&lt;/&gt; <br>&lt;who10&gt;Agata Bogacka: Ona jest absolutnie autonomiczna, nikomu nie podlega. Wchodzi do dziury z ciekawości, penetruje swoje ciało i duszę, żeby dowiedzieć się czegoś o sobie.&lt;/&gt; <br>&lt;who9&gt;G: Dlaczego jest różowa?&lt;/&gt; <br>&lt;who10&gt;A.B.: To wypływa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego