Typ tekstu: Książka
Autor: Miłosz Czesław
Tytuł: Abecadło Miłosza
Rok: 1997
podczas gdy Giedroyc nie ulegał tęsknotom do wiecznej młodości. Niezbyt podobały mi się obyczaje erotyczne Kota, czyli jego biseksualizm. Jego związek z Leonor Fini, bardzo namiętny, przekształcił się w serdeczną przyjaźń, ale Kot miał mnóstwo miłostek, przede wszystkim homoseksualnych i, co można było mieć przeciwko temu, to jego podatność na mody społeczności "przyzwalającej".
Kot i poeta Pierre Emmanuel dali się porwać retoryce młodości, rewolucji, powszechnej kopulacji i czystości terroru. Nie bardzo wiedzieli, co zrobić ze swoją Association pour la Liberté de la Culture, która miała środki finansowe z Fundacji Forda.
Ta poprawka do wizerunku Kota nie uwłacza moim zdaniem zasadom lojalności
podczas gdy Giedroyc nie ulegał tęsknotom do wiecznej młodości. Niezbyt podobały mi się obyczaje erotyczne Kota, czyli jego biseksualizm. Jego związek z Leonor Fini, bardzo namiętny, przekształcił się w serdeczną przyjaźń, ale Kot miał mnóstwo miłostek, przede wszystkim homoseksualnych i, co można było mieć przeciwko temu, to jego podatność na mody społeczności "przyzwalającej".<br> Kot i poeta Pierre Emmanuel dali się porwać retoryce młodości, rewolucji, powszechnej kopulacji i czystości terroru. Nie bardzo wiedzieli, co zrobić ze swoją Association pour la Liberté de la Culture, która miała środki finansowe z Fundacji Forda.<br> Ta poprawka do wizerunku Kota nie uwłacza moim zdaniem zasadom lojalności
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego