Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.11 (35)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
dumą swój udział w wojnie w Wietnamie. Dostał tam nawet medal za bohaterstwo.
PT

Diaz z pieskiem
Cameron Diaz (31 l.) postanowiła nie ruszać się bez ochrony. Mała suczka nie tylko strzeże jej "górnych części ciała", ale obnaża także ukryty talent Cameron do stylizacji zwierząt. Być może jakiś magazyn psiej mody zaproponuje Cameron posadę stylistki?
JOANNA LENART

Britney Spears w czerni
Fani Britney Spears (23 l.) odetchnęli z ulgą. Gwiazda zrozumiała, że aby wyglądać szczupło, nie trzeba faszerować się środkami odchudzającymi. Najbardziej wyszczuplający jest podobno śpiew w kościelnym chórze - kalorie lecą jak z nut.
JOANNA LENART

Niebezpieczny zawód - modelka
Zawód modelki
dumą swój udział w wojnie w Wietnamie. Dostał tam nawet medal za bohaterstwo.<br>&lt;au&gt;PT&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Diaz z pieskiem&lt;/&gt;<br>Cameron Diaz (31 l.) postanowiła nie ruszać się bez ochrony. Mała suczka nie tylko strzeże jej "górnych części ciała", ale obnaża także ukryty talent Cameron do stylizacji zwierząt. Być może jakiś magazyn psiej mody zaproponuje Cameron posadę stylistki?<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;JOANNA LENART&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Britney Spears w czerni&lt;/&gt;<br>Fani Britney Spears (23 l.) odetchnęli z ulgą. Gwiazda zrozumiała, że aby wyglądać szczupło, nie trzeba faszerować się środkami odchudzającymi. Najbardziej wyszczuplający jest podobno śpiew w kościelnym chórze - kalorie lecą jak z nut.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;JOANNA LENART&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Niebezpieczny zawód - modelka&lt;/&gt;<br>Zawód modelki
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego