Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 37 (2934)
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
wkrótce przygotować dla niej prawdziwie trudne przeszkody, albowiem wszystkie dotychczasowe aktorka brała z zadziwiającą lekkością. Może powinna zagrać mężczyznę? Mężczyznom, jak wiadomo, wcale nie jest lekko.

(ŁD)

W związku z opublikowanym już rankingiem najlepszych aktorów minionego sezonu ogłaszamy w naszej małej uroczej rubryczce zwycięzcę pierwszej edycji nieustającego konkursu na najgorszy monodram. Po zaciekłej i wyrównanej walce (w czołówce był jak zwykle tłok) wygrała Lucyna Mielczarek - reżyser i wykonawca spektaklu "Położna", przygotowanego w Teatrze Powszechnym w Radomiu. Korzystając z okazji, "Kostka" daje wszystkim zainteresowanym cztery dobre rady, jak za rok wygrać w tej kategorii:
1. Ubierz się w czarną bieliznę z sex
wkrótce przygotować dla niej prawdziwie trudne przeszkody, albowiem wszystkie dotychczasowe aktorka brała z zadziwiającą lekkością. Może powinna zagrać mężczyznę? Mężczyznom, jak wiadomo, wcale nie jest lekko.<br><br>&lt;au&gt;(ŁD)&lt;/&gt;<br><br>W związku z opublikowanym już rankingiem najlepszych aktorów minionego sezonu ogłaszamy w naszej małej uroczej rubryczce zwycięzcę pierwszej edycji nieustającego konkursu na najgorszy monodram. Po zaciekłej i wyrównanej walce (w czołówce był jak zwykle tłok) wygrała Lucyna Mielczarek - reżyser i wykonawca spektaklu "&lt;name type="tit"&gt;Położna&lt;/&gt;", przygotowanego w Teatrze Powszechnym w Radomiu. Korzystając z okazji, "&lt;name type="tit"&gt;Kostka&lt;/&gt;" daje wszystkim zainteresowanym cztery dobre rady, jak za rok wygrać w tej kategorii:<br>1. Ubierz się w czarną bieliznę z sex
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego