Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 06/04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
do Teatru Roma na występy grupy tanecznej Montalvo-Hervieu. Spektakl "Ogród Io Io Ito Ito" jest uznawany za jedno z najoryginalniejszych przedstawień teatru tańca ostatnich lat.
- W Teatrze na Woli trwa przegląd "Małe Sztuki z Wielkimi Aktorami". 6.04 zostanie zaprezentowany spektakl "Milionerka" poznańskiej Sceny Na Piętrze, 7.04 zobaczymy monodram Joanny Żółkowskiej "Dziennik Panny Służącej" Teatru im. Mickiewicza z Częstochowy, zaś 8.04 "Cenę" - przedsięwzięcie rodziny Machaliców.
opr. jj


Na uciechę, do zabawy

Najpopularniejsi muzykujący górale zawitali do Warszawy. Golec uOrkiestra zagrają dziś, w piątek, w Sali Kongresowej.
Piosenki Łukasza i Pawła Golców, górali rodem z Żywiecczyzny, rozbrzmiewają w prywatnych
do Teatru Roma na występy grupy tanecznej Montalvo-Hervieu. Spektakl "Ogród Io Io Ito Ito" jest uznawany za jedno z najoryginalniejszych przedstawień teatru tańca ostatnich lat.<br>- W Teatrze na Woli trwa przegląd "Małe Sztuki z Wielkimi Aktorami". 6.04 zostanie zaprezentowany spektakl "Milionerka" poznańskiej Sceny Na Piętrze, 7.04 zobaczymy monodram Joanny Żółkowskiej "Dziennik Panny Służącej" Teatru im. Mickiewicza z Częstochowy, zaś 8.04 "Cenę" - przedsięwzięcie rodziny Machaliców.<br>&lt;au&gt;opr. jj&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="culture" sex="m"&gt;<br>&lt;tit&gt;Na uciechę, do zabawy&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Najpopularniejsi muzykujący górale zawitali do Warszawy. Golec uOrkiestra zagrają dziś, w piątek, w Sali Kongresowej.&lt;/&gt;<br>Piosenki Łukasza i Pawła Golców, górali rodem z Żywiecczyzny, rozbrzmiewają w prywatnych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego