Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
wówczas na swoje poprzednie stanowisko lub równorzędne odpowiadające twoim kwalifikacjom. Pamiętaj jednak, że musisz przyjść do pracy w ciągu siedmiu dni od uprawomocnienia się orzeczenia.
KG

Nie lekceważ drętwienia rąk
Co jakiś czas drętwieją mi ręce. Czy powinnam z tym pójść do lekarza?
Izabella Krasuniuk Białystok

Fakt: Jeśli drętwienie czy mrowienie pojawia się tylko od czasu do czasu, nie jest niczym niepokojącym. Jednak gdy się nasila, może zwiastować poważną chorobę. Objawy takie towarzyszą np. cukrzycy czy nadczynności tarczycy. Dlatego radzę pójść do lekarza, który przeprowadzi dokładne badania.
AGNIESZKA TURCZYNOWICZ - ROT lekarz

Jaki ryż jest najzdrowszy?
Ostatnio pojawiło się wiele gatunków ryżu
wówczas na swoje poprzednie stanowisko lub równorzędne odpowiadające twoim kwalifikacjom. Pamiętaj jednak, że musisz przyjść do pracy w ciągu siedmiu dni od uprawomocnienia się orzeczenia.<br>&lt;au&gt;KG&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Nie lekceważ drętwienia rąk&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;Co jakiś czas drętwieją mi ręce. Czy powinnam z tym pójść do lekarza?&lt;/&gt;<br>Izabella Krasuniuk Białystok<br><br>Fakt: &lt;q&gt;Jeśli drętwienie czy mrowienie pojawia się tylko od czasu do czasu, nie jest niczym niepokojącym. Jednak gdy się nasila, może zwiastować poważną chorobę. Objawy takie towarzyszą np. cukrzycy czy nadczynności tarczycy. Dlatego radzę pójść do lekarza, który przeprowadzi dokładne badania.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;AGNIESZKA TURCZYNOWICZ - ROT lekarz&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Jaki ryż jest najzdrowszy?&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;Ostatnio pojawiło się wiele gatunków ryżu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego