Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 10.02 (40)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
albo przynajmniej o tym myślisz? W naszym poradniku piszemy o nowościach, których mnóstwo na rynku: oknach, które same zamykają się przed deszczem, ścianach, które dobrze chronią od hałasu, dachach przez wiele lat nie wymagających remontu. Radzimy też, jak wybrać mieszkanie, by rosło w cenie. I przestrzegamy, przed czym się mieć na baczności.

PIOTR STASIAK, URSZULA SZYPERSKA

Kogo stać, kupuje działkę pod miastem, wynajmuje architekta i firmę, która zbuduje mu dom. Wciąż jednak Polacy stawiają domy najczęściej systemem gospodarczym, przez wiele lat - w miarę zdobywania pieniędzy... i wiedzy.

A to ważne, bo w ciągu ostatnich 10 lat zaszły w dziedzinie technik i materiałów
albo przynajmniej o tym myślisz? W naszym poradniku piszemy o nowościach, których mnóstwo na rynku: oknach, które same zamykają się przed deszczem, ścianach, które dobrze chronią od hałasu, dachach przez wiele lat nie wymagających remontu. Radzimy też, jak wybrać mieszkanie, by rosło w cenie. I przestrzegamy, przed czym się mieć na baczności.&lt;/&gt;<br><br>&lt;au&gt;PIOTR STASIAK, URSZULA SZYPERSKA&lt;/&gt;<br><br>Kogo stać, kupuje działkę pod miastem, wynajmuje architekta i firmę, która zbuduje mu dom. Wciąż jednak Polacy stawiają domy najczęściej systemem gospodarczym, przez wiele lat - w miarę zdobywania pieniędzy... i wiedzy.<br><br>A to ważne, bo w ciągu ostatnich 10 lat zaszły w dziedzinie technik i materiałów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego