Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Warszawy
Nr: 5.11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
konstytucji. (po chwili): Cóż, rzeczywiście jest tu niezgodność. Ustawa zasadnicza ma pierwszeństwo przed zwykłą ustawą. Moim zdaniem więc, sądy źle robią, zawieszając te postępowania karne. Zastrzegam, że to moja prywatna opinia. Krajowa Rada Sądownictwa dotąd nie wypowiadała się w tej sprawie, bo nikt nam jej nie sygnalizował.


MAD OTWOCK

Napad na bank

Piętnasty skok
Kilka dni po napadzie w Ząbkach ponad 100 tys. zł straciła filia Banku Spółdzielczego w Kołbieli k. Otwocka. Wczorajszy napad jest już piętnastym, jaki w tym roku miał miejsce w Warszawie i jej okolicach.

Trzech zamaskowanych mężczyzn weszło do filii BS w Kołbieli o godz. 8.15. W
konstytucji. (po chwili): Cóż, rzeczywiście jest tu niezgodność. Ustawa zasadnicza ma pierwszeństwo przed zwykłą ustawą. Moim zdaniem więc, sądy źle robią, zawieszając te postępowania karne. Zastrzegam, że to moja prywatna opinia. &lt;name type="org"&gt;Krajowa Rada Sądownictwa&lt;/&gt; dotąd nie wypowiadała się w tej sprawie, bo nikt nam jej nie sygnalizował.&lt;/div&gt;<br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;MAD OTWOCK<br><br>Napad na bank<br><br>Piętnasty skok&lt;/tit&gt;<br>&lt;intro&gt;Kilka dni po napadzie w Ząbkach ponad 100 tys. zł straciła filia Banku Spółdzielczego w Kołbieli k. Otwocka. Wczorajszy napad jest już piętnastym, jaki w tym roku miał miejsce w Warszawie i jej okolicach.&lt;/intro&gt;<br><br>Trzech zamaskowanych mężczyzn weszło do filii &lt;name type="org"&gt;BS&lt;/&gt; w Kołbieli o godz. 8.15. W
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego