Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Siedlecki
Nr: 35
Miejsce wydania: Siedlce
Rok: 1997
z korzyścią dla Banku Podlaskiego? - drążył dalej prokurator.
- Tak, niewątpliwie z korzyścią.
- Czy Bank Podlaski powstałby, gdyby nie przekazano mu tej sali?
- Początkowo, jako przyszła siedziba banku, rozważany był MKPiK w budowie przy ul. Pułaskiego. Jednak stopień zaawansowania inwestycji był niewielki i wojewoda nie zdecydował się, by ten budynek przeznaczyć na bank.
Drugi ze świadków, inspektor Urzędu Kontroli Skarbowej z Białej Podlaskiej, który w 1995 roku kontrolował wydatki Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach w latach 1991-92, potwierdził wcześniej złożone zeznania. Przyznał, że nie jest specjalistą z zakresu kontroli jednostek budżetowych, lecz podmiotów gospodarczych, a tę kontrolę przeprowadził na zlecenie swoich przełożonych.
Sąd
z korzyścią dla Banku Podlaskiego? - drążył dalej prokurator.<br>- Tak, niewątpliwie z korzyścią.<br>- Czy Bank Podlaski powstałby, gdyby nie przekazano mu tej sali?<br>- Początkowo, jako przyszła siedziba banku, rozważany był MKPiK w budowie przy ul. Pułaskiego. Jednak stopień zaawansowania inwestycji był niewielki i wojewoda nie zdecydował się, by ten budynek przeznaczyć na bank.<br>Drugi ze świadków, inspektor Urzędu Kontroli Skarbowej z Białej Podlaskiej, który w 1995 roku kontrolował wydatki Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach w latach 1991-92, potwierdził wcześniej złożone zeznania. Przyznał, że nie jest specjalistą z zakresu kontroli jednostek budżetowych, lecz podmiotów gospodarczych, a tę kontrolę przeprowadził na zlecenie swoich przełożonych.<br>Sąd
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego