Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.14
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Al Capone opuszcza więzienie w Lewisberg. Jego dawne królestwo zajmuje obecnie niejaki Lou Gazzo. Al za wszelką cenę zamierza odzyskać piętnaście milionów dolarów zamurowanych w ścianie piwnicy hotelu będącego teraz własnością Lou. Tymczasem na odległej farmie żyje pod przybranym nazwiskiem John Dillinger, niegdyś bandyta i morderca specjalizujący się w napadach na banki. Teraz jednak były przestępca wiedzie spokojny żywot wraz z żoną i kilkuletnim synkiem.
Według raportów Dillinger zginął w 1934 r., w rzeczywistości zastrzelono nie jego, lecz jego brata. O tej pomyłce wie tylko Al Capone, który porywa rodzinę Johna, żądając by ten odzyskał jego fortunę.
21:35 TVP 2Sylwester
Al Capone opuszcza więzienie w Lewisberg. Jego dawne królestwo zajmuje obecnie niejaki Lou Gazzo. Al za wszelką cenę zamierza odzyskać piętnaście milionów dolarów zamurowanych w ścianie piwnicy hotelu będącego teraz własnością Lou. Tymczasem na odległej farmie żyje pod przybranym nazwiskiem John Dillinger, niegdyś bandyta i morderca specjalizujący się w napadach na banki. Teraz jednak były przestępca wiedzie spokojny żywot wraz z żoną i kilkuletnim synkiem.<br>Według raportów Dillinger zginął w 1934 r., w rzeczywistości zastrzelono nie jego, lecz jego brata. O tej pomyłce wie tylko Al Capone, który porywa rodzinę Johna, żądając by ten odzyskał jego fortunę.<br>21:35 TVP 2&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Sylwester
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego