Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
potrafisz w ciągu pięciu minut znaleźć na mapie właściwej drogi, obejrzyj mapę zanim wsiądziesz do samochodu i zaczniesz go pilotować. Jeżeli on nie znosi horrorów, niech pozwoli ci pójść na "Blair Witch Project" z przyjaciółką i nie pyta potem z przekąsem: "No i co, zsikałyście się ze strachu?". Odrobina luzu na co dzień, oto czego potrzeba w codziennej praktyce miłości.
cosmorandka

Siłownia w łóżku
Nie bez powodu mówi się, że seks to sport, a sport to zdrowie.
W trakcie przeróżnych miłosnych igraszek wyrabiają się wszystkie partie twoich mięśni, a oprócz tego spala się zbędny tłuszczyk!

Cosmofacet
Uwielbiam Rafała. Jest męski, a jednocześnie
potrafisz w ciągu pięciu minut znaleźć na mapie właściwej drogi, obejrzyj mapę zanim wsiądziesz do samochodu i zaczniesz go pilotować. Jeżeli on nie znosi horrorów, niech pozwoli ci pójść na "Blair Witch Project" z przyjaciółką i nie pyta potem z przekąsem: "No i co, zsikałyście się ze strachu?". Odrobina luzu na co dzień, oto czego potrzeba w codziennej praktyce miłości.&lt;/&gt;<br><br><br> &lt;gap&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;cosmorandka&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Siłownia w łóżku&lt;/&gt;<br>Nie bez powodu mówi się, że seks to sport, a sport to zdrowie.<br>W trakcie przeróżnych miłosnych igraszek wyrabiają się wszystkie partie twoich mięśni, a oprócz tego spala się zbędny tłuszczyk!&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;Cosmofacet&lt;/&gt;<br>Uwielbiam Rafała. Jest męski, a jednocześnie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego