Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.05 (4)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
się przełomowy. Polak dwukrotnie wygrał w zawodach Alpen Cup, które są trzecie pod względem ważności w kalendarzu FIS. Zdobył również brązowy medal podczas mistrzostw Polski w Zakopanem. A ostatnio w Pucharze Kontynentalnym w Planicy zajął 1. i 3. miejsce.
- Po zdobyciu brązowego medalu mistrzostw Polski powiedziałem, że to chyba wszystko, na co mnie stać. W Planicy okazało się, że jeszcze mogę coś zwojować - mówi Rutkowski.
Idolem młodego skoczka jest oczywiście Adam Małysz. Kto wie, może już niedługo mistrz i uczeń znajdą się w jednej drużynie?
- Decyzja należy do trenera. Ja mogę tylko powiedzieć, że jestem gotowy - mówi ostrożnie Mateusz . - Może dostanę szansę
się przełomowy. Polak dwukrotnie wygrał w zawodach Alpen Cup, które są trzecie pod względem ważności w kalendarzu FIS. Zdobył również brązowy medal podczas mistrzostw Polski w Zakopanem. A ostatnio w Pucharze Kontynentalnym w Planicy zajął 1. i 3. miejsce.<br>&lt;q&gt;- Po zdobyciu brązowego medalu mistrzostw Polski powiedziałem, że to chyba wszystko, na co mnie stać. W Planicy okazało się, że jeszcze mogę coś zwojować&lt;/&gt; - mówi Rutkowski.<br>Idolem młodego skoczka jest oczywiście Adam Małysz. Kto wie, może już niedługo mistrz i uczeń znajdą się w jednej drużynie?<br>&lt;q&gt;- Decyzja należy do trenera. Ja mogę tylko powiedzieć, że jestem gotowy&lt;/&gt; - mówi ostrożnie Mateusz . &lt;q&gt;- Może dostanę szansę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego