Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy odzieży
Rok: 2003
włoskim dla pań i panów, oferujący zarówno modele eleganckie w każdym calu i o każdej porze dnia, jak również linie sportową ale wyłącznie w dobrym guście. Do butów dobrać można np. torebkę, pasek lub portfel.
Vanilia odzież damska w rozmiarze od 34 do 50. Dominują kolekcje i wzory bardziej klasyczne, na co dzień i na większe wyjście. Na ofertę składają się produkty wiodących na rynku firm konfekcji damskiej, np. Huke.
MaxMara prestiżowa i ekskluzywna marka odzieżowa, z 50-letnią tradycja. To kolekcje, które ubierają kobietę od stóp do głów. Najwyższa jakość materiałów, precyzyjne szycie - jakość, szyk i styl.
Diverse alternatywny styl dla
włoskim dla pań i panów, oferujący zarówno modele eleganckie w każdym calu i o każdej porze dnia, jak również linie sportową ale wyłącznie w dobrym guście. Do butów dobrać można np. torebkę, pasek lub portfel.<br>&lt;name type="org"&gt;Vanilia&lt;/&gt; odzież damska w rozmiarze od 34 do 50. Dominują kolekcje i wzory bardziej klasyczne, na co dzień i na większe wyjście. Na ofertę składają się produkty wiodących na rynku firm konfekcji damskiej, np. Huke.<br>&lt;name type="org"&gt;MaxMara&lt;/&gt; prestiżowa i ekskluzywna marka odzieżowa, z 50-letnią tradycja. To kolekcje, które ubierają kobietę od stóp do głów. Najwyższa jakość materiałów, precyzyjne szycie - jakość, szyk i styl.<br>&lt;name type="org"&gt;Diverse&lt;/&gt; alternatywny styl dla
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!