Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.12 (36)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Europa da się lubić" i radiowej Trójce, gdzie uczy angielskiego. - To bardzo medialny człowiek - stwierdza Michał, starszy syn Małgosi. - Stał się showmanem, ale w domu wcale nie był taki jak w telewizji. Gdy koledzy dowiedzieli się, że moim ojczymem jest Kevin, to mi gratulowali, chwalili jego inteligencję, podziwiali. A ja na co dzień wcale tego nie odczuwałem.
Kevin coraz częściej przychodzi pijany. Awanturuje się. Jest wściekły również na siebie, ale nie przyznaje się do tego, że wpadł w nałóg. W czerwcu wyprowadza się z domu i wynajmuje pokój u dziadków Małgosi - tuż za skrzyżowaniem.

Październik 2003.
I znowu ślub
Kevin pisuje do
Europa da się lubić" i radiowej Trójce, gdzie uczy angielskiego. &lt;q&gt;- To bardzo medialny człowiek&lt;/&gt; - stwierdza Michał, starszy syn Małgosi. &lt;q&gt;- Stał się showmanem, ale w domu wcale nie był taki jak w telewizji. Gdy koledzy dowiedzieli się, że moim ojczymem jest Kevin, to mi gratulowali, chwalili jego inteligencję, podziwiali. A ja na co dzień wcale tego nie odczuwałem.&lt;/&gt;<br>Kevin coraz częściej przychodzi pijany. Awanturuje się. Jest wściekły również na siebie, ale nie przyznaje się do tego, że wpadł w nałóg. W czerwcu wyprowadza się z domu i wynajmuje pokój u dziadków Małgosi - tuż za skrzyżowaniem.<br><br>&lt;tit1&gt;Październik 2003.<br>I znowu ślub&lt;/&gt;<br>Kevin pisuje do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego