Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.04 (39)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Joanna Kotzian z firmy poszukującej pracowników HRK SA - Dla kandydata przygotowuje się konkretne zadanie, np. w określonym czasie powinien on poklasyfikować korespondencję, a także odpowiednio rozdzielić zadania: na te, które sam musi wykonać i te, które trzeba zlecić innym.
I tylko taki pracownik, który zmieści się w czasie, ma szanse na dobrą pracę.
DIANA OŹAROWSKA

Czego leśniczy nie może ci zabronić?
Wybierasz się do lasu, żeby pospacerować z psem albo nazbierać grzybów? Możesz robić to spokojnie, chyba że las jest prywatny albo należy do rezerwatu.
Leśniczy nie może zabronić ci zbierania grzybów. Jeżeli nie obowiązuje zakaz wchodzenia do lasu, np. z powodu
Joanna Kotzian z firmy poszukującej pracowników HRK SA &lt;q&gt;- Dla kandydata przygotowuje się konkretne zadanie, np. w określonym czasie powinien on poklasyfikować korespondencję, a także odpowiednio rozdzielić zadania: na te, które sam musi wykonać i te, które trzeba zlecić innym.&lt;/&gt;<br>I tylko taki pracownik, który zmieści się w czasie, ma szanse na dobrą pracę.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;DIANA OŹAROWSKA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Czego leśniczy nie może ci zabronić?&lt;/&gt;<br>Wybierasz się do lasu, żeby pospacerować z psem albo nazbierać grzybów? Możesz robić to spokojnie, chyba że las jest prywatny albo należy do rezerwatu.<br>Leśniczy nie może zabronić ci zbierania grzybów. Jeżeli nie obowiązuje zakaz wchodzenia do lasu, np. z powodu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego