Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy ezoteryczne
Rok: 2002
innych nie osiągniemy tego, o czym marzymy. Będziemy się więc uczyć współdziałania i akceptacji innych.
DLA POLSKI
Wbrew czarnym scenariuszom tworzonym pod koniec ubiegłego roku, wcale nie będzie tak źle. Nauczymy się mądrzej gospodarować pieniędzmi, zaczniemy uważniej przyglądać się strukturze naszych wydatków, a pewne oszczędności, które poczynimy, wyjdą nam tylko na dobre.
DLA ŚWIATA
To będzie rok, w którym ludzie nauczą się lepiej ze sobą współpracować, wiele krajów połączy się w trwałe sojusze przeciwko tym, którzy usiłują zakłócić pokój. Czeka nas kolejny krok w rozwoju techniki i w odkryciach naukowych. Być może powstaną skuteczne leki na groźne choroby, które zagrażają ludzkości.
Źródła
innych nie osiągniemy tego, o czym marzymy. Będziemy się więc uczyć współdziałania i akceptacji innych. <br>DLA POLSKI<br>Wbrew czarnym scenariuszom tworzonym pod koniec ubiegłego roku, wcale nie będzie tak źle. Nauczymy się mądrzej gospodarować pieniędzmi, zaczniemy uważniej przyglądać się strukturze naszych wydatków, a pewne oszczędności, które poczynimy, wyjdą nam tylko na dobre.<br>DLA ŚWIATA<br>To będzie rok, w którym ludzie nauczą się lepiej ze sobą współpracować, wiele krajów połączy się w trwałe sojusze przeciwko tym, którzy usiłują zakłócić pokój. Czeka nas kolejny krok w rozwoju techniki i w odkryciach naukowych. Być może powstaną skuteczne leki na groźne choroby, które zagrażają ludzkości.<br>Źródła
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego