Nr: 12.04 (9)
ataku New York Islanders. W derbowym meczu z Rangersami zagrał tylko 6 minut! Zespół Polaka przegrał 2:3.
Trener Islanders Steve Stirling "zdegradował" Polaka, chociaż ten jest najskuteczniejszym napastnikiem drużyny. Jego zmiennik Justin Papineau strzelił bramkę. To zły znak dla Czerkawskiego, ale nowojorscy kibice nie popierają trenera Islanders. W głosowaniu na najlepszego zawodnika meczu zaprotestowali przeciwko jego decyzjom. Chociaż nasz zawodnik tylko kilka razy pojawił się na boisku i nie zdołał oddać nawet jednego strzału, fani wybrali go drugim graczem spotkania!
Drugi Polak w lidze NHL Krzysztof Oliwa nie miał
w ostatnim meczu Calgary Flames zbyt wielu okazji do pokazania się. Jego
ataku New York Islanders. W derbowym meczu z Rangersami zagrał tylko 6 minut! Zespół Polaka przegrał 2:3.<br>Trener Islanders Steve Stirling "zdegradował" Polaka, chociaż ten jest najskuteczniejszym napastnikiem drużyny. Jego zmiennik Justin Papineau strzelił bramkę. To zły znak dla Czerkawskiego, ale nowojorscy kibice nie popierają trenera Islanders. W głosowaniu na najlepszego zawodnika meczu zaprotestowali przeciwko jego decyzjom. Chociaż nasz zawodnik tylko kilka razy pojawił się na boisku i nie zdołał oddać nawet jednego strzału, fani wybrali go drugim graczem spotkania!<br>Drugi Polak w lidze NHL Krzysztof Oliwa nie miał<br>w ostatnim meczu Calgary Flames zbyt wielu okazji do pokazania się. Jego