Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 07.19
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
związana z moim miastem. Ale ostatnio wstydziłam się za nie. W weekend miałam gości z Berlina. Przespacerowaliśmy się w okolicy dworca PKP i PKS i miałam dość. Takiego bałaganu, wręcz syfu, nie było tu nigdy. Czy urzędnicy chodzą od czasu do czasu piechotą po mieście? Chyba nie. Gdyby to widzieli, na pewno by zareagowali.

Zielonogórzanin: - Obawiam się, że prawica nie wygra tegorocznych wyborów. Bliźniacy Kaczyńscy, panowie Giertych i Rokita zachowują się ordynarnie i antynarodowo. Zmierzają raczej do dezintegracji polskiego społeczeństwa. Niepotrzebnie unoszą się emocjami. Są porywczy, często krytykują innych polityków uciekając się do obrażania ich. Ludziom potrzebny jest spokój i stabilizacja.

Marta z
związana z moim miastem. Ale ostatnio wstydziłam się za nie. W weekend miałam gości z Berlina. Przespacerowaliśmy się w okolicy dworca PKP i PKS i miałam dość. Takiego bałaganu, wręcz syfu, nie było tu nigdy. Czy urzędnicy chodzą od czasu do czasu piechotą po mieście? Chyba nie. Gdyby to widzieli, na pewno by zareagowali. <br><br>Zielonogórzanin: - Obawiam się, że prawica nie wygra tegorocznych wyborów. Bliźniacy Kaczyńscy, panowie Giertych i Rokita zachowują się ordynarnie i antynarodowo. Zmierzają raczej do dezintegracji polskiego społeczeństwa. Niepotrzebnie unoszą się emocjami. Są porywczy, często krytykują innych polityków uciekając się do obrażania ich. Ludziom potrzebny jest spokój i stabilizacja. <br><br>Marta z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego