Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.04 (3)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Wielkiego. W II poł. XVI w. został dobudowany renesansowy budynek.

SJ

Już nie jestem gruby!
Tak może krzyknąć pan Tomasz Wereszczyński (31 l.) z Nowej Wsi Małej koło Opola. Jest on chyba rekordzistą Polski w odchudzaniu.
Mężczyzna schudł z 200 do 80 kg. Prowadzona pod opieką lekarzy kuracja nie była na pewno przyjemna. Przez dwa lata pan Tomasz musiał przestrzegać diety i dużo ćwiczyć.
W odchudzaniu pomogła mu silna wola i dużo dyscypliny. Opłacało się.


W GÓRE W DÓŁ
W GÓRĘ
Dieta Atkinsa
Pozwala się zajadać białkami i tłuszczami, ale zakazuje cukrów i skrobi. Nawet owoców i chleba. Za to schudnięcie prawie
Wielkiego. W II poł. XVI w. został dobudowany renesansowy budynek.<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;au&gt;SJ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Już nie jestem gruby!&lt;/&gt;<br>Tak może krzyknąć pan Tomasz Wereszczyński (31 l.) z Nowej Wsi Małej koło Opola. Jest on chyba rekordzistą Polski w odchudzaniu.<br>Mężczyzna schudł z 200 do 80 kg. Prowadzona pod opieką lekarzy kuracja nie była na pewno przyjemna. Przez dwa lata pan Tomasz musiał przestrzegać diety i dużo ćwiczyć.<br>W odchudzaniu pomogła mu silna wola i dużo dyscypliny. Opłacało się.<br>&lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;W GÓRE W DÓŁ&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;W GÓRĘ&lt;/&gt;<br>Dieta Atkinsa<br>Pozwala się zajadać białkami i tłuszczami, ale zakazuje cukrów i skrobi. Nawet owoców i chleba. Za to schudnięcie prawie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!