Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.21 (17)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
temu, kiedy stan zdrowia artysty był już bardzo ciężki. Ale warunkiem tej rozmowy było nieporuszanie tematu choroby.

Bogdan Kuncewicz: Jest pan człowiekiem spełnionym?
CZESŁAW NIEMEN: - Nie. Z biegiem czasu nabrałem bardzo poważnego dystansu do drogi, którą przeszedłem i do zabiegania o sławę. Dzisiaj nie jest to dla mnie istotne, choć na pewno w jakimś sensie dało mi możliwość robienia tego, co kocham.
Krytykowano pana za ekstrawagancki strój, mówiono, że pan krzyczy. Jak się pan z tym czuł?
- Czułem się zupełnie dobrze - miałem poparcie rówieśników i fanów. Oczywiście, często musiałem znosić negatywną presję. Dzisiaj pochlebiam sobie, że nie złamałem się psychicznie.
Powiedział pan
temu, kiedy stan zdrowia artysty był już bardzo ciężki. Ale warunkiem tej rozmowy było nieporuszanie tematu choroby. <br><br>&lt;who3&gt;Bogdan Kuncewicz: Jest pan człowiekiem spełnionym?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;CZESŁAW NIEMEN: - Nie. Z biegiem czasu nabrałem bardzo poważnego dystansu do drogi, którą przeszedłem i do zabiegania o sławę. Dzisiaj nie jest to dla mnie istotne, choć na pewno w jakimś sensie dało mi możliwość robienia tego, co kocham.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Krytykowano pana za ekstrawagancki strój, mówiono, że pan krzyczy. Jak się pan z tym czuł?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;- Czułem się zupełnie dobrze - miałem poparcie rówieśników i fanów. Oczywiście, często musiałem znosić negatywną presję. Dzisiaj pochlebiam sobie, że nie złamałem się psychicznie.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Powiedział pan
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego