Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
odlotowy, nowy facet, którego nie masz zamiaru zostawiać na cały tydzień. Przemyśl wszystko raz jeszcze. Być może uda się to pogodzić.

RAK
(22 czerwca - 22 lipca)

Całe godziny spędzasz snując wizje tego, co powinnaś właśnie robić. Po 4. zacznij odwiedzać miejscowe puby i kawiarnie. Księżyc w nowiu obiecuje rozkosze, które na pewno cię ominą, jeśli nie podniesiesz się z zapadniętej kanapy i nie odrzucisz w kąt pilota do telewizora oraz torebki chipsów, które chrupiesz na pocieszenie. Nie tędy droga! Nowy ciuch albo buty w zupełności wystarczą, by dodać ci odwagi.

LEW
(23 lipca - 22 sierpnia)

Upragniona miłość powróci na początku miesiąca. Czekają
odlotowy, nowy facet, którego nie masz zamiaru zostawiać na cały tydzień. Przemyśl wszystko raz jeszcze. Być może uda się to pogodzić.<br><br>&lt;tit&gt;RAK<br>(22 czerwca - 22 lipca)&lt;/&gt;<br><br>Całe godziny spędzasz snując wizje tego, co powinnaś właśnie robić. Po 4. zacznij odwiedzać miejscowe puby i kawiarnie. Księżyc w nowiu obiecuje rozkosze, które na pewno cię ominą, jeśli nie podniesiesz się z zapadniętej kanapy i nie odrzucisz w kąt pilota do telewizora oraz torebki chipsów, które chrupiesz na pocieszenie. Nie tędy droga! Nowy ciuch albo buty w zupełności wystarczą, by dodać ci odwagi.<br><br>&lt;tit&gt;LEW <br>(23 lipca - 22 sierpnia)&lt;/&gt;<br><br>Upragniona miłość powróci na początku miesiąca. Czekają
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego