Tytuł: Tygodnik Prudnicki
Nr: 10.20 (42)
Miejsce wydania: Prudnik
rzutów Marcina Łakisa oraz Grzegorza Jankowskiego objęła siedmiopunktowe prowadzenie 60:67. Prudniczanie grali agresywnie w obronie przez co rywal w ciągu pięciu minut nie zdołał zdobyć żadnego punktu. Cóż z tego skoro następnych kilku wydawało się prostych piłek goście nie potrafili skończyć i zamiast wysokiego prowadzenia Pogoni mieliśmy ponownie mecz na styku. Na 40 sekund przed końcem wygrywała jeszcze drużyna z Prudnika - 72:73. Kto wie jakby to spotkanie się zakończyło gdyby nie trzypunktowy rzut Grzegorza Płocicy oddany w ekwilibrystyczny sposób. Po tym trafieniu, a także dwóch celnych osobistych na prowadzenie wyszły popularne niedźwiadki 77:73. Dosłownie chwilę później trójką popisuje się