Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 02.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
tak potężnego instrumentu jak telewizja. Od ogłoszenia przez "News­weeka" sondażu każda droga dla Lisa jest zatem ryzykowna. Wydaje się, że - jeśli Lis miał jakiś wpływ na akcję "Newsweeka", czemu zaprzecza - rozsądniej byłoby poczekać. Jego pozycja i niejawne, bo oficjalnie niezmierzone wyniki popularności raczej by nie spadały, a Lis, planując na zimno prezydenturę, mógłby nadal prowadzić swoją inteligentną publicystyczną grę z telewidzami - potencjalnymi wyborcami. Chyba się trochę pospieszył, choć może to bardziej uczciwe od dalszego mrugania okiem. Niemniej koło puszczone w ruch musi się kręcić i jeśli nawet Lis popełnił falstart, to musi twardo biec dalej.
A trzeba przyznać, że Tomasz Lis
tak potężnego instrumentu jak telewizja. Od ogłoszenia przez "News­weeka" sondażu każda droga dla Lisa jest zatem ryzykowna. Wydaje się, że - jeśli Lis miał jakiś wpływ na akcję "Newsweeka", czemu zaprzecza - rozsądniej byłoby poczekać. Jego pozycja i niejawne, bo oficjalnie niezmierzone wyniki popularności raczej by nie spadały, a Lis, planując na zimno prezydenturę, mógłby nadal prowadzić swoją inteligentną publicystyczną grę z telewidzami - potencjalnymi wyborcami. Chyba się trochę pospieszył, choć może to bardziej uczciwe od dalszego mrugania okiem. Niemniej koło puszczone w ruch musi się kręcić i jeśli nawet Lis popełnił falstart, to musi twardo biec dalej. <br>A trzeba przyznać, że Tomasz Lis
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!