Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2003
szkodliwych substancji, wspomaga pracę wątroby i przemianę materii, jest pomocna po nadmiernym spożyciu alkoholu (przeciwko tzw. kacowi) oraz przy obniżaniu poziomu cholesterolu.
W celu przygotowania czerwonej herbaty należy 3-4 łyżeczki suszu zaparzyć woda (nie kipiącą) przez ok. 4 minuty. Herbatę PU-ERH można pić zarówno na gorąco jak i na zimno. Dla dobrego samopoczucia poleca się 3-5 filiżanek dziennie.
Przechowywać szczelnie zamknięte w suchym miejscu.
Importer:
NESSA Sp z o. o.
ul. Krótka 6, 02-293 Warszawa, Polska
Wszystkie importowane przez firmę NESSA herbaty są oryginalnie pakowane w chińskiej prowincji Yunnan i dzięki temu zachowują swoją niepowtarzalną jakość.


PROMOCJA Wymień
szkodliwych substancji, wspomaga pracę wątroby i przemianę materii, jest pomocna po nadmiernym spożyciu alkoholu (przeciwko tzw. kacowi) oraz przy obniżaniu poziomu cholesterolu.<br>W celu przygotowania czerwonej herbaty należy 3-4 łyżeczki suszu zaparzyć woda (nie kipiącą) przez ok. 4 minuty. Herbatę &lt;name type="prod"&gt;PU-ERH&lt;/&gt; można pić zarówno na gorąco jak i na zimno. Dla dobrego samopoczucia poleca się 3-5 filiżanek dziennie.<br>Przechowywać szczelnie zamknięte w suchym miejscu.<br>Importer:<br>&lt;name type="org"&gt;NESSA&lt;/&gt; Sp z o. o.<br>ul. Krótka 6, 02-293 Warszawa, Polska &lt;gap&gt;<br>Wszystkie importowane przez firmę &lt;name type="org"&gt;NESSA&lt;/&gt; herbaty są oryginalnie pakowane w chińskiej prowincji Yunnan i dzięki temu zachowują swoją niepowtarzalną jakość.&lt;/&gt; <br><br>&lt;div type="advert" sub="food"&gt;<br>&lt;intro&gt;PROMOCJA Wymień
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego