Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.18 (41)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Ech, gdyby ktoś dał mu kiedyś posłuchać Golec uOrkiestrę...
JACEK ADAMCZYK szef działu sportowego FAKTU

Coś tu mierdzi'
- Przyjedzie dzisiaj prezes Listkiewicz, to ustalimy co zrobić z nieobecnością Euzebiusza Smolarka. Trochę mi to śmierdzi. Chłopak grał, dzwonił do mnie, chciał przyjechać. A tu nagle kontzja. Nie wiem, jakiego urazu można nabawić się w nocy. Nie chcę młodego skreślić, bo przecież on pewnie robi, co mu każą - wścieka się przed meczem ze Słowenią Paweł Janas.
Za to pomocnik Mariusz Lewandowski, który podpisał właśnie nowy kontrakt z Szachtarem Donieck do 2009 roku, tryska humorem.
- To jest najlepszy klub w Europie. Właśnie rozpoczęli budowę kopii
Ech, gdyby ktoś dał mu kiedyś posłuchać Golec uOrkiestrę...<br>&lt;au&gt;JACEK ADAMCZYK szef działu sportowego FAKTU&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Coś tu mierdzi'&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;- Przyjedzie dzisiaj prezes Listkiewicz, to ustalimy co zrobić z nieobecnością Euzebiusza Smolarka. Trochę mi to śmierdzi. Chłopak grał, dzwonił do mnie, chciał przyjechać. A tu nagle kontzja. Nie wiem, jakiego urazu można nabawić się w nocy. Nie chcę młodego skreślić, bo przecież on pewnie robi, co mu każą&lt;/&gt; - wścieka się przed meczem ze Słowenią Paweł Janas.<br>Za to pomocnik Mariusz Lewandowski, który podpisał właśnie nowy kontrakt z Szachtarem Donieck do 2009 roku, tryska humorem.<br>&lt;q&gt;- To jest najlepszy klub w Europie. Właśnie rozpoczęli budowę kopii
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego