Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.17 (14)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
wszystko wkrótce się wyjaśni - mówi Faktowi zawodnik drużyny mistrzów Polski. W rundzie jesiennej "Dubik" zagrał w jedenastu meczach, zdobył trzy gole.
Łęczna potrzebuje napastników. Nie bardzo wiadomo, na co stać pozyskanego niedawno Piotra Matysa (25 l.), który jesienią tylko raz zagrał w Widzewie. Inny z napastników, Sylwester Czereszewski (32 l.), nabawił się kontuzji i na boisku pojawi się dopiero w kwietniu.
PIW

Pierwszy transfer Legii
Piotr Włodarczyk podpisał wczoraj 2,5-letni kontrakt z Legią Warszawa. Po południu wsiadł do pożyczonego Volvo i pognał do Szczyrku, gdzie piłkarze Dariusza Kubickiego rozpoczęli wczoraj zgrupowanie.
Autokar Legii dotarł w Beskidy o godz. 14. W
wszystko wkrótce się wyjaśni&lt;/&gt; - mówi Faktowi zawodnik drużyny mistrzów Polski. W rundzie jesiennej "Dubik" zagrał w jedenastu meczach, zdobył trzy gole.<br>Łęczna potrzebuje napastników. Nie bardzo wiadomo, na co stać pozyskanego niedawno Piotra Matysa (25 l.), który jesienią tylko raz zagrał w Widzewie. Inny z napastników, Sylwester Czereszewski (32 l.), nabawił się kontuzji i na boisku pojawi się dopiero w kwietniu.<br>&lt;au&gt;PIW&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Pierwszy transfer Legii&lt;/&gt;<br>Piotr Włodarczyk podpisał wczoraj 2,5-letni kontrakt z Legią Warszawa. Po południu wsiadł do pożyczonego Volvo i pognał do Szczyrku, gdzie piłkarze Dariusza Kubickiego rozpoczęli wczoraj zgrupowanie.<br>Autokar Legii dotarł w Beskidy o godz. 14. W
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego