Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
nie mają żadnego wpływu na uczucia w innych - mówi Joy Saunders Lundberg, współautorka książki "Nie muszę polepszać wszystkiego" (Viking, 1999).
Więc nigdy nie przejmujesz się zbytnio swoimi błędami ani nie odczuwasz nadmiaru emocji; jednocześnie również nie starasz się rozwiązywać swoich problemów. Czasami, żeby wyplątać się z niezręcznej sytuacji, potrafisz nawet naciągać prawdę. Ponieważ kroczysz przed siebie, choćby wiatr wiał ci prosto w oczy, możesz całkowicie poświęcić się pracy. Z drugiej strony, w innych dziedzinach życia może cię wiele omijać.
- Ponieważ nie dopuszczasz do głosu emocji, trudno jest stworzyć z tobą naprawdę bliski związek - twierdzi Mark Goulston, lekarz medycyny, autor książki "Zejdź
nie mają żadnego wpływu na uczucia w innych - mówi Joy Saunders Lundberg, współautorka książki "Nie muszę polepszać wszystkiego" (Viking, 1999).<br>Więc nigdy nie przejmujesz się zbytnio swoimi błędami ani nie odczuwasz nadmiaru emocji; jednocześnie również nie starasz się rozwiązywać swoich problemów. Czasami, żeby wyplątać się z niezręcznej sytuacji, potrafisz nawet naciągać prawdę. Ponieważ kroczysz przed siebie, choćby wiatr wiał ci prosto w oczy, możesz całkowicie poświęcić się pracy. Z drugiej strony, w innych dziedzinach życia może cię wiele omijać. <br>- Ponieważ nie dopuszczasz do głosu emocji, trudno jest stworzyć z tobą naprawdę bliski związek - twierdzi Mark Goulston, lekarz medycyny, autor książki "Zejdź
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!