Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 8
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
owocami, warzywami i oliwą z oliwek. Wołowina była w jego czasach rarytasem przygotowywanym na specjalne okazje, takie jak powrót syna marnotrawnego, więc Colbert zaleca ją nie częściej niż raz w miesiącu.

Dietetycy, choć na biblijną analizę Colberta patrzą z przymrużeniem oka, przyznają, że ma ona zalety - nawet jeśli idea jest naciągana, może Chrystus zmobilizuje kogoś do zrzucenia paru kilo? Zwłaszcza że biblijne menu jest zdrowe, przypomina dietę śródziemnomorską. Kwietniowy "British Medical Journal" opublikował badania przeprowadzone w Europie na 74 tys. 60-latków. Okazało się, że jedzenie zgodnie z takimi wskazówkami może przedłużyć życie nawet o 14 proc.
Ruch diet chrześcijańskich nie
owocami, warzywami i oliwą z oliwek. Wołowina była w jego czasach rarytasem przygotowywanym na specjalne okazje, takie jak powrót syna marnotrawnego, więc Colbert zaleca ją nie częściej niż raz w miesiącu. <br><br>Dietetycy, choć na biblijną analizę Colberta patrzą z przymrużeniem oka, przyznają, że ma ona zalety - nawet jeśli idea jest naciągana, może Chrystus zmobilizuje kogoś do zrzucenia paru kilo? Zwłaszcza że biblijne menu jest zdrowe, przypomina dietę śródziemnomorską. Kwietniowy "British Medical Journal" opublikował badania przeprowadzone w Europie na 74 tys. 60-latków. Okazało się, że jedzenie zgodnie z takimi wskazówkami może przedłużyć życie nawet o 14 proc. <br>Ruch diet chrześcijańskich nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego