Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.02 (1)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
nie poszczególne instalacje czy urządzenia. Już od kilku miesięcy zajmują się tym spece z zakładów energetycznych. Zmiana napięcia nic nas nie kosztuje - z tego powodu nie wzrosną opłaty.
Uważajcie na naciągaczy
Katarzyna Burda-Mazurek z Zakładu Energetycznego Warszawa-Teren:
- Ostrzegamy przed osobami, które wykorzystują zmianę napięcia i starają się państwa naciągnąć na niby-obowiązkową modernizację instalacji czy kupno rozmaitych wynalazków, których rzekomo potrzebują domowe urządzenia. Proszę im nie wierzyć i nie kupować tego! Na wszelki wypadek przypominam, jak rozpoznać naszych pracowników. Inkasenci muszą mieć przy sobie legitymację ze zdjęciem, urządzenie do wystawiania rachunków z drukarką oraz pieczęć firmową.
DIANA OŻAROWSKA

Apostołowie
nie poszczególne instalacje czy urządzenia. Już od kilku miesięcy zajmują się tym spece z zakładów energetycznych. Zmiana napięcia nic nas nie kosztuje - z tego powodu nie wzrosną opłaty.<br>&lt;hi&gt;Uważajcie na naciągaczy&lt;/&gt;<br>Katarzyna Burda-Mazurek z Zakładu Energetycznego Warszawa-Teren:<br>&lt;q&gt;- Ostrzegamy przed osobami, które wykorzystują zmianę napięcia i starają się państwa naciągnąć na niby-obowiązkową modernizację instalacji czy kupno rozmaitych wynalazków, których rzekomo potrzebują domowe urządzenia. Proszę im nie wierzyć i nie kupować tego! Na wszelki wypadek przypominam, jak rozpoznać naszych pracowników. Inkasenci muszą mieć przy sobie legitymację ze zdjęciem, urządzenie do wystawiania rachunków z drukarką oraz pieczęć firmową.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;DIANA OŻAROWSKA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="convers" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Apostołowie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego