Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
letniego makijażu.
L'Oréal Professionel, Osmose - ochronna mgiełka ze specjalnej serii słonecznej do pielęgnacji włosów. Dzięki filtrowi UV i zawartości olejku palmowego chroni włosy na słońcu, w morzu i basenie.
Rene Furterer, Mousse Solaire Capillare - ochronna pianka przeciwsłoneczna do włosów na bazie wosku z jojoby. Jest wodoodporna, zapobiega wysuszaniu włosów i nadaje kształt fryzurze.
La Roche-Posay, Anthelios "L" - mleczko-ekran przeciwsłoneczny z wodą termalną. Chroni zarówno przed promieniowaniem UVA, jak i UVB, hamuje powstawanie wolnych rodników.
Bourjois, Effet Lumiere, Les Ors - zestaw cieni do oczu o delikatnym perłowym połysku. Można je nakładać na sucho lub na mokro - uzyskany kolor jest wówczas ciemniejszy
letniego makijażu.<br>L'Oréal Professionel, Osmose - ochronna mgiełka ze specjalnej serii słonecznej do pielęgnacji włosów. Dzięki filtrowi UV i zawartości olejku palmowego chroni włosy na słońcu, w morzu i basenie.<br>Rene Furterer, Mousse Solaire Capillare - ochronna pianka przeciwsłoneczna do włosów na bazie wosku z jojoby. Jest wodoodporna, zapobiega wysuszaniu włosów i nadaje kształt fryzurze.<br>La Roche-Posay, Anthelios "L" - mleczko-ekran przeciwsłoneczny z wodą termalną. Chroni zarówno przed promieniowaniem UVA, jak i UVB, hamuje powstawanie wolnych rodników.<br>Bourjois, Effet Lumiere, Les Ors - zestaw cieni do oczu o delikatnym perłowym połysku. Można je nakładać na sucho lub na mokro - uzyskany kolor jest wówczas ciemniejszy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego