Tytuł: Metropol
Nr: 9/03
Rok: 2001
widowiskowe akcje środkowych obu drużyn. Z dobrej strony pokazał się "Józek" McNaull. W drugiej kwarcie Alba prowadziła 40:27 i już wówczas klęska Zeptera wisiała w powietrzu. W drugiej połowie wrocławscy koszykarze zaczęli odrabiać straty, zmniejszając w 25 minucie niekorzystny dla siebie rezultat tylko do ośmiu punktów. Ale to goście nadawali ton grze.
Tuż przed końcem tej kwarty, za pięć przewinień, opuścił boisko czołowy zawodnik Zeptera Adam Wójcik, co jeszcze bardziej osłabiło drużynę. Wrocławianie wychodzili dosłownie ze skóry, aby przynajmniej zremisować i doprowadzić do dogrywki. Jednak doświadczeni koszykarze z Berlina panowali nad sytuacją i nie dali odebrać sobie zwycięstwa.
(PAP)

Trener zmusza
widowiskowe akcje środkowych obu drużyn. Z dobrej strony pokazał się "Józek" McNaull. W drugiej kwarcie Alba prowadziła 40:27 i już wówczas klęska Zeptera wisiała w powietrzu. W drugiej połowie wrocławscy koszykarze zaczęli odrabiać straty, zmniejszając w 25 minucie niekorzystny dla siebie rezultat tylko do ośmiu punktów. Ale to goście nadawali ton grze.<br>Tuż przed końcem tej kwarty, za pięć przewinień, opuścił boisko czołowy zawodnik Zeptera Adam Wójcik, co jeszcze bardziej osłabiło drużynę. Wrocławianie wychodzili dosłownie ze skóry, aby przynajmniej zremisować i doprowadzić do dogrywki. Jednak doświadczeni koszykarze z Berlina panowali nad sytuacją i nie dali odebrać sobie zwycięstwa.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Trener zmusza