Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Motor
Nr: 38
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1975
niebezpieczeństwo w razie wypadnięcia z pojazdu. Przypadki, w których ktoś zapięty pasami poniósł śmierć, a nie zapięty wyszedł żywy, są zdaniem wspomnianego specjalisty bardzo rzadkie.
- Nie ma więc żadnych powodów do jazdy bez zapięcia się pasami - odpowiada na pytanie redaktora wspomnianego czasopisma znany w RFN chirurg i profesor medycyny.
Mamy nadzieją, że wyjaśnienia te rozproszą niejedną z wątpliwości takie trapią nie tylko mgr inż. Jakubaszka, którego artykuł zamieściliśmy niedawno jako wyraz stanowiska i obaw niejednego z naszych czytelników.
J. ZAWADA


Między nami kierowcami
Paragraf i obyczaje
AKUMULATOR KTÓRY "ZAKRĘCIŁ"
Pan S. miał Skodę pełne dwa lata, a ponieważ w motoryzacji jak
niebezpieczeństwo w razie wypadnięcia z pojazdu. Przypadki, w których ktoś zapięty pasami poniósł śmierć, a nie zapięty wyszedł żywy, są zdaniem wspomnianego specjalisty bardzo rzadkie. <br>- Nie ma więc żadnych powodów do jazdy bez zapięcia się pasami - odpowiada na pytanie redaktora wspomnianego czasopisma znany w RFN chirurg i profesor medycyny.<br>Mamy nadzieją, że wyjaśnienia te rozproszą niejedną z wątpliwości takie trapią nie tylko mgr inż. Jakubaszka, którego artykuł zamieściliśmy niedawno jako wyraz stanowiska i obaw niejednego z naszych czytelników.<br>&lt;au&gt;J. ZAWADA&lt;/au&gt;&lt;/div&gt;<br>&lt;gap&gt;<br><br>&lt;page nr=19&gt; &lt;div&gt;&lt;tit&gt;Między nami kierowcami&lt;/tit&gt;<br>&lt;tit&gt;Paragraf i obyczaje&lt;/tit&gt;<br>&lt;tit1&gt;AKUMULATOR KTÓRY "ZAKRĘCIŁ"&lt;/tit1&gt;<br>&lt;intro&gt;Pan S. miał Skodę pełne dwa lata, a ponieważ w motoryzacji jak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego