Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 01.03 (1)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
poziomie i w tych samych terminach. Zajęcia dla studentów studiów zaocznych odbiegają znacznie swoim poziomem od zajęć dziennych. Opinię tę podtrzymują sami wykładowcy.

Nigdy też nie oczekiwałam ulgowego traktowania tylko dlatego, że za naukę płacę. Dlatego wybrałam Uniwersytet Jagielloński. Wiedziałam, że studia prawnicze w Krakowie nie są łatwe. Miałam jednak nadzieję, że tu zdobędę fachową wiedzę i możliwość wykorzystania jej w pracy zawodowej. Teraz jednak przyszły pracodawca może zastanawiać się, czy aby na pewno "potrafimy poprawnie sformułować w ojczystym języku kilka zdań", a brak tych umiejętności zarzuca nam - studentom studiów zaocznych - prof. Gawlik.

Kadra uniwersytecka próbuje za wszelką cenę podnieść prestiż
poziomie i w tych samych terminach. Zajęcia dla studentów studiów zaocznych odbiegają znacznie swoim poziomem od zajęć dziennych. Opinię tę podtrzymują sami wykładowcy.<br><br>Nigdy też nie oczekiwałam ulgowego traktowania tylko dlatego, że za naukę płacę. Dlatego wybrałam Uniwersytet Jagielloński. Wiedziałam, że studia prawnicze w Krakowie nie są łatwe. Miałam jednak nadzieję, że tu zdobędę fachową wiedzę i możliwość wykorzystania jej w pracy zawodowej. Teraz jednak przyszły pracodawca może zastanawiać się, czy aby na pewno "potrafimy poprawnie sformułować w ojczystym języku kilka zdań", a brak tych umiejętności zarzuca nam - studentom studiów zaocznych - prof. Gawlik.<br><br>Kadra uniwersytecka próbuje za wszelką cenę podnieść prestiż
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego