Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 12.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
oglądalność, zwiększy sprzedaż i udział reklam.

- Oglądalność i sprzedaż to sprawa mediów - mówi prof. Jędrzejczak. - A niech sobie z tego korzystają. Chorym i lekarzom nic do tego. Dla chorych i tych, co dopiero zachorują, popularność przekazu ma inny aspekt - pozytywny. Więcej ludzi dowie się, że rak nie jest wyrokiem. Otrzymają nadzieję w większej ilości egzemplarzy.

Współpraca Ewa Gronkiewicz

KRAJTrafiony, uwalony

Aferalna rzeczywistość wykształciła specjalny aferalny język

Mętna i aferalna rzeczywistość doprowadziła do wykształcenia specjalnego aferalnego języka jej opisu. W mediach karierę robią osobliwe konstrukcje słowne. Nazwijmy je: uwalacze. Są pożyteczne, niestety, często tak samo niejasne jak zjawiska, które opisują.

W
oglądalność, zwiększy sprzedaż i udział reklam.<br><br>- Oglądalność i sprzedaż to sprawa mediów - mówi prof. Jędrzejczak. - A niech sobie z tego korzystają. Chorym i lekarzom nic do tego. Dla chorych i tych, co dopiero zachorują, popularność przekazu ma inny aspekt - pozytywny. Więcej ludzi dowie się, że rak nie jest wyrokiem. Otrzymają nadzieję w większej ilości egzemplarzy.<br><br>&lt;au&gt;Współpraca Ewa Gronkiewicz&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;KRAJ&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Trafiony, uwalony&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;&lt;orig&gt;Aferalna&lt;/&gt; rzeczywistość wykształciła specjalny &lt;orig&gt;aferalny&lt;/&gt; język&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Mętna i &lt;orig&gt;aferalna&lt;/&gt; rzeczywistość doprowadziła do wykształcenia specjalnego &lt;orig&gt;aferalnego&lt;/&gt; języka jej opisu. W mediach karierę robią osobliwe konstrukcje słowne. Nazwijmy je: &lt;orig&gt;uwalacze&lt;/&gt;. Są pożyteczne, niestety, często tak samo niejasne jak zjawiska, które opisują.&lt;/&gt;<br><br>W
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego