Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 09.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
tego w ciągu trzech lat.
Nowy sprzęt w szpitalu ma poprawić jego konkurencyjność na rynku medycznym. - Nas na takie inwestycje nie było stać - tłumaczy Mańka.
Powiat ostródzki nie jest pierwszym, który sprzedał udziały w samorządowej spółce prywatnemu inwestorowi. Wcześniej zrobił to samorząd powiatu kwidzyńskiego, w województwie pomorskim.Były szef prokuratorów nadzwyczajnie interesował się aferą Orlenu

Prokuratorzy wskazują na Kapustę

Zatrzymaniem Andrzeja Modrzejewskiego w lutym 2002 r. w niespotykany sposób interesował się ówczesny szef warszawskiej Prokuratury Apelacyjnej Zygmunt Kapusta. Zeznali tak jego byli podwładni - doniosło w piątek "Życie Warszawy".
Sprawy dla "Rz" nie chciał skomentować sam zainteresowany. - Nie mam nic do powiedzenia
tego w ciągu trzech lat.<br>Nowy sprzęt w szpitalu ma poprawić jego konkurencyjność na rynku medycznym. - Nas na takie inwestycje nie było stać - tłumaczy &lt;name type="person"&gt;Mańka&lt;/&gt;.<br>Powiat ostródzki nie jest pierwszym, który sprzedał udziały w samorządowej spółce prywatnemu inwestorowi. Wcześniej zrobił to samorząd powiatu kwidzyńskiego, w województwie pomorskim.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home" sex="mf"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Były szef prokuratorów nadzwyczajnie interesował się aferą &lt;name type="org"&gt;Orlenu&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Prokuratorzy wskazują na &lt;name type="person"&gt;Kapustę&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>Zatrzymaniem &lt;name type="person"&gt;Andrzeja Modrzejewskiego&lt;/&gt; w lutym 2002 r. w niespotykany sposób interesował się ówczesny szef warszawskiej &lt;name type="org"&gt;Prokuratury Apelacyjnej&lt;/&gt; &lt;name type="person"&gt;Zygmunt Kapusta&lt;/&gt;. Zeznali tak jego byli podwładni - doniosło w piątek "Życie Warszawy".<br>Sprawy dla "Rz" nie chciał skomentować sam zainteresowany. - Nie mam nic do powiedzenia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!