Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Arsenał Gorzowski
Nr: 7/8
Miejsce wydania: Gorzów Wielkopolski
Rok: 1998
syn Łukasz. Nie wracam do tamtych lat. Nie lubię wspominać.
Najpierw między jednym a drugim wyjazdem, potem zaś już bez przerwy, zajmował się edukacją muzyczną. Uczył gry na instrumentach dętych w szkole muzycznej, prowadził orkiestrę szkolną. W 1992 r. jego orkiestra zdobyła nagrodę artystyczną tygodnika "Ziemia Gorzowska", którą redakcja honorowała najciekawsze zespoły amatorskie.
Gdy ogłoszono konkurs na dyrektora Strzelecko-Krajeńskiego Domu Kultury, stanął do konkursu i go wygrał. Teraz kieruje nie tylko kulturą, ale sportem, turystyką i wypoczynkiem, bo firma ma tak szeroki zakres.
Strzelce Krajeńskie są miastem bardzo umuzycznionym. Tu od 1975 r. pracuje szkoła muzyczna, zawsze była orkiestra dęta
syn Łukasz. Nie wracam do tamtych lat. Nie lubię wspominać.&lt;/&gt;<br>Najpierw między jednym a drugim wyjazdem, potem zaś już bez przerwy, zajmował się edukacją muzyczną. Uczył gry na instrumentach dętych w szkole muzycznej, prowadził orkiestrę szkolną. W 1992 r. jego orkiestra zdobyła nagrodę artystyczną tygodnika "Ziemia Gorzowska", którą redakcja honorowała najciekawsze zespoły amatorskie.<br>Gdy ogłoszono konkurs na dyrektora Strzelecko-Krajeńskiego Domu Kultury, stanął do konkursu i go wygrał. Teraz kieruje nie tylko kulturą, ale sportem, turystyką i wypoczynkiem, bo firma ma tak szeroki zakres.<br>Strzelce Krajeńskie są miastem bardzo umuzycznionym. Tu od 1975 r. pracuje szkoła muzyczna, zawsze była orkiestra dęta
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego