Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 24
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
z użyciem noszy. Wszystko to razem powoduje, że w soboty i niedziele ruch bywa tu bardzo duży.
Przez większą część pobytu mieliśmy wspaniała słoneczną pogodę. Upały i na dodatek ekspozycja ściany południowo-wschodnia powodowały, że wspinanie w godzinach południowych bywało męczące. Udało nam się zrealizować większość zaplanowanych wspinaczek, a z najciekawszych na Placche Zebrate należy wymienić przejścia dróg:

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem piękna ścian i skałek Arco i mamy nadzieję, że uda nam się tu jeszcze w przyszłości powrócić.
Wyjazd w całości został sfinansowany przez sponsorów (m.in. Fundację Ratownictwa TOPR ), którym bardzo serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.
Robert KidońKronika
z użyciem noszy. Wszystko to razem powoduje, że w soboty i niedziele ruch bywa tu bardzo duży.<br>Przez większą część pobytu mieliśmy wspaniała słoneczną pogodę. Upały i na dodatek ekspozycja ściany południowo-wschodnia powodowały, że wspinanie w godzinach południowych bywało męczące. Udało nam się zrealizować większość zaplanowanych wspinaczek, a z najciekawszych na Placche Zebrate należy wymienić przejścia dróg:<br>&lt;gap&gt;<br>Jesteśmy pod wielkim wrażeniem piękna ścian i skałek Arco i mamy nadzieję, że uda nam się tu jeszcze w przyszłości powrócić.<br>Wyjazd w całości został sfinansowany przez sponsorów (m.in. Fundację Ratownictwa TOPR ), którym bardzo serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.<br>&lt;au&gt;Robert Kidoń&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kronika
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego