Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Motor
Nr: 31
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1974
częściowo programie usprawnień organizacyjnych jest więc sporo pociągnięć mających na celu przede wszystkim wyjście naprzeciw potrzebom klientowi. W tym również przez pogłębienie specjalizacji markowej oraz przekazywanie obsługi określonych marek samochodów nowo uruchomionym lub autoryzowanym placówkom.
Partner dla fabryk
W ramach istniejących możliwości robi się więc dużo, a wymienione tu w największym skrócie inwestycje na pewno przyczynią się do od dawna oczekiwanej poprawy poziomu usług. Odczuwalnej zarówno przez klientów, jak i pracowników.
Kiedy się jednak słyszy lub czyta szczegóły podejmowanych przez Polmozbyt przedsięwzięć, nie może się, niestety, nie przypominać stare, polskie powiedzenie: "Nim słońce wzejdzie, rosa oczy wyje".
Przed napisaniem tych uwag
częściowo programie usprawnień organizacyjnych jest więc sporo pociągnięć mających na celu przede wszystkim wyjście naprzeciw potrzebom klientowi. W tym również przez pogłębienie specjalizacji markowej oraz przekazywanie obsługi określonych marek samochodów nowo uruchomionym lub autoryzowanym placówkom. <br>&lt;tit1&gt;Partner dla fabryk&lt;/&gt; <br>W ramach istniejących możliwości robi się więc dużo, a wymienione tu w największym skrócie inwestycje na pewno przyczynią się do od dawna oczekiwanej poprawy poziomu usług. Odczuwalnej zarówno przez klientów, jak i pracowników. <br>Kiedy się jednak słyszy lub czyta szczegóły podejmowanych przez Polmozbyt przedsięwzięć, nie może się, niestety, nie przypominać stare, polskie powiedzenie: "Nim słońce wzejdzie, rosa oczy wyje". <br>Przed napisaniem tych uwag
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego